Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: FCC
Αριθμό μοντέλου: WS-c2960x-24td-λ
Ποσότητα παραγγελίας min: 1/Unit
Τιμή: $750/unit
Συσκευασία λεπτομέρειες: 57*43*19cm
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50/unit/day
Όνομα Προϊόντος: Καταλύτης 2960-Χ της Cisco διακόπτης του τοπικού LAN Gigabit σειράς Διεπαφή διαχείρισης δικτύου: 10/100 Mbps Ethernet (rj-45)
Λιμένες: 24 X 10/100/1000 + 2 Χ 10G SFP+ Διαθέσιμη δύναμη σημείου εισόδου: Κανένας
Μέγιστος αριθμός συσσώρευσης: 8 Εύρος ζώνης σωρών: Κανένας
Αποστολή της απόδοσης: 108Mpps Εύρος ζώνης μετατροπής: 216Gbps
Μέγιστο ενεργό VLANs: 1023 Επιτραπέζιο μέγεθος διευθύνσεων της MAC: 16K (προεπιλογή)
μνήμης flash: 64MB RAM: 256 ΜΒ
Υψηλό φως:

managed gigabit switch

,

gigabit network switch

 

Καταλύτης 2960-Χ διακόπτης WS-c2960x-24td-λ της Cisco του τοπικού LAN Gigabit σειράς

 

Ο καταλύτης 2960-Χ της Cisco διακόπτες σειράς είναι καθορίζω-διαμόρφωση, stackable διακόπτες Gigabit Ethernet που παρέχουν την πρόσβαση επιχείρηση-κατηγορίας για τις εφαρμογές πανεπιστημιουπόλεων και κλάδων. Σχεδιασμένοι για τη λειτουργική απλότητα στο χαμηλότερο συνολικό κόστος της ιδιοκτησίας, επιτρέπουν τις εξελικτικές, ασφαλείς και energy-efficient επιχειρηματικές λειτουργίες με τις ευφυείς υπηρεσίες και μια σειρά των προηγμένων IOS της Cisco χαρακτηριστικών γνωρισμάτων λογισμικού.

 

περιγραφή: Το Cisco® Catalyst® 2960-Χ διακόπτες σειράς είναι καθορίζω-διαμόρφωση, stackable διακόπτες Gigabit Ethernet που παρέχουν την πρόσβαση επιχείρηση-κατηγορίας για τις εφαρμογές πανεπιστημιουπόλεων και κλάδων.

 

 Κώδικας προϊόντων

 WS-c2960x-24td-λ

 Τύπος περιφράξεων

 Ράφι-mountable - 1U

Σύνολο χαρακτηριστικών γνωρισμάτων

Βάση του τοπικού LAN

Διεπαφές ανερχόμενων ζεύξεων

2 Χ 10G SFP+

Λιμένες

24x Ethernet 10/100/1000 λιμένες Gigabit

Διαθέσιμη δύναμη σημείου εισόδου

Κανένας

Μέγιστος αριθμός συσσώρευσης

8

Εύρος ζώνης σάκων

80G

Αστραπιαία σκέψη

128MB

Βάρος

9.19Kg

 

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 0

 

παρουσιάζει το μέτωπο - επιτροπή του διακόπτη της Cisco 2960x-24td-λ.

 

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 1

 

 

Διοικητικός λιμένας Ethernet

Κουμπί τρόπου

Διακόπτης LEDs

Λιμένας μίνι-τύπων Β USB (κονσόλα)

Λιμένες τύπων Α USB

24*10/100/1000 λιμένες

Λιμένες ενότητας SFP

ΚΟΝΣΟΛΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙΤΑΙ

MGMT ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ

Rj-45 λιμένας κονσολών

 

Ο διακόπτης LEDs περιλαμβάνει SYST, το STAT, το SPEED, RPS, το MAST, και το ΣΩΡΌ LEDs.

 

Παρουσιάζει πίσω επιτροπή του διακόπτη της Cisco 2960x-24td-λ.

 

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 2

 

FlexStack-πρόσθετες αυλάκωση και κάλυψη ενότητας

Εξάτμιση ανεμιστήρων

RPS συνδετήρας

Συνδετήρας δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος

 

παρουσιάζει stackable ικανότητα.

 

Αυτός ο διακόπτης C2960X παραδίδει τη stackable ικανότητα που υποστηρίζει μέχρι 8 διακόπτες συσσωρεύοντας με την ίδια σειρά βάσεων του τοπικού LAN 2960-Χ. Μπορεί επίσης να συσσωρεύσει μέχρι 4 διακόπτες συσσωρεύοντας όταν αναμιγνύεται με τους διακόπτες σειράς βάσεων του τοπικού LAN 2960-s.

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 3


Ο πίνακας παρουσιάζει μερικά εξαρτήματα του WS-c2960x-24td-λ.

 

Πρότυπα

Περιγραφή

Glc-LH-SMD

Ενότητα πομποδεκτών της Cisco glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Glc-sx-MMD

1000base-SX ενότητα πομποδεκτών SFP, MMF, 850nm, DOM

Αμάξι-κονσόλα-RJ45

Καλώδιο 6ft κονσολών με RJ45 και DB9F

Αμάξι-κονσόλα-USB

Καλώδιο 6 κονσολών πόδια με τον τύπο Α και μίνι-β USB

 

 

Συσκευασία & παράδοση

 

Πωλώντας μονάδες  Ενιαίο στοιχείο
Τύπος συσκευασίας  NIB της CISCO F/S αρχικό σφραγισμένο κιβώτιο μέσα, και ένα άλλο κενό κιβώτιο χαρτοκιβωτίων για να το προστατεύσει από σπασμένος
Αποστολή  Σκάφος μέσω του UPS, DHL, του EMS, της FEDEX, TNT, του EMS, ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟΎ κ.λπ. ή άλλων επιλογών από τους πελάτες
Χρονική ανοχή   Ο γρήγορος χρόνος μεταφορών μέσα σε 48 ώρες μετά από την πληρωμή επιβεβαιώνει
Ποσότητα (κομμάτι) <30> 31 - 100 >100
Est. Χρόνος (ημέρα) 2 3 Για να συζητηθεί

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 4

Γιατί επιλέξτε τις ΗΠΑ

 

Εξουσιοδότηση   1 εξουσιοδότηση έτους από τους επαγγελματικούς πράκτορες cisco
Υπηρεσία   24 υπηρεσία online ωρών
Ποιότητα   100% η αρχική Cisco που σφραγίζει τα προϊόντα από το εργοστάσιο της Cisco.
Τιμή   Ανταγωνιστική τιμή με μια μεγάλη έκπτωση από την ηπειρωτική χώρα της Κίνας
Πλεονεκτήματα   Πράκτορες της Cisco Κίνα
 Παροχή των εποικοδομητικών προτάσεων για τις λύσεις και τις εγκαταστάσεις.

Καταλύτης 2960 της Cisco διακόπτες σειράς Χ, διακόπτης WS-c2960x-24td-λ δικτύων Gigabit 5

Στοιχεία επικοινωνίας
Andy

Τηλεφωνικό νούμερο : +8615017604163

WhatsApp : +8615017604163